Menu Zamknij

Elegancja poprzez oświetlenie

Nowoczesny styl to kwintesencja elegancji i szyku. Aby odpowiednio oddać jego charakter należy odpowiednio dopasować każdy element widniejący w pomieszczeniu. Także desing oświetlenia musi mieć elegancki wygląd. Jakie lampy wybrać do nowoczesnego pomieszczenia?

Stonowane kolory

Nowoczesny styl to przede wszystkim stonowane kolory – biel, czerń, szarość, brąz. Pamiętajmy, aby dodatki – takie jak lampki były dobrane do kolorystyki danego pomieszczenia. Mogą być wyróżniającym się dodatkiem lub wkomponowanym elementem, który nie rzuca się w oczy. Lampy w stonowanych kolorach sprawdzą się jednak w każdej kolorystyce.

Złoto i srebro

Dla tych jednak, którzy wolą, aby oświetlenie było jednym z głównych, wyróżniających się elementów polecamy lampy w królewskich kolorach. Lampy w kolorze złota czy srebra przepięknie nadadzą pomieszczeniu elegancji i szlacheckiego charakteru. Pamiętajmy jednak, że kiedy decydujemy się na taką lampę, całość pomieszczenia nie może być zbyt przytłaczająca. Lampy w tych kolorach sprawdzą się w parze ze stonowanymi barwami.