Menu Zamknij

Styl pałacowy, czyli królewskie oświetlenie

W pięknych pałacach i zamkach nie brakowało nigdy przepychu, złota, srebra i diamentów. Dwory królewskie oświetlanie były ogromnymi żyrandolami, na których nie brakowało przykuwających wzrok ozdób. Do tego właśnie nawiązuje dzisiejszy styl glamour. To połączenie nowoczesności z pałacowym stylem. Zobacz jak wprowadzić go do swojego domu za pomocą oświetlenia.

Salon to centrum naszego domu. W nim spędzamy czas z rodziną, odpoczywamy i przyjmujemy gości. To właśnie on ma być wyznacznikiem stylu naszego domu. Ogromny żyrandol wiszący na suficie nada mu bez wątpienia pałacowego stylu i idealnie wpasuje się w nowoczesny styl.

Lampa w stylu glamour sprawdzi się również w sypialni. Nada jej niezwykle pałacowego i jednocześnie romantycznego stylu. Możemy bez problemu wybrać taką, która wpasuje się w kolorystykę naszej sypialni.

Lampa w pałacowym stylu może być połączeniem nowoczesności z królewską elegancją. Możemy wybrać taki model, który będzie pasował do każdego rodzaju kolorystyki pomieszczenia. Do wyboru mamy modele, które bez wątpienia skupiają uwagę na sobie, ale również takie, które są nieco bardziej stonowane, ale nadal należą do stylu glamour.