Menu Zamknij

3 uniwersalne propozycje na żyrandol

Oświetlenie jak każda inna część wystroju naszego domu musi być dopasowana do reszty. Często jednak trudno nam jest dopasować pewien element, nie możemy się zdecydować. Dla takich sytuacji przedstawiamy dziś propozycję uniwersalnych żyrandoli, które wpasują się w każde pomieszczenie.

Prosty żyrandol o niewymagającym kształcie firmy Nowodvorski. Abażur dostępny w stonowanych kolorach – białym, czarnym i szarym – świetnie wpasuje się w pomieszczenie w każdej kolorystyce oraz stylu – zarówno nowoczesnym jak i rustykalnym czy skandynawskim.

żyrandol, oświetlenie domu, lampa wisząca

Szkło to kolejny materiał o niezwykle uniwersalnym charakterze. Kulisty kształt lampy Soweto produkcji firmy Zumaline pozwoli na wykorzystanie tego żyrandola w pomieszczeniu każdego rodzaju. Sprawdzi się w salonie, w sypialni czy też kuchni.

Metaliczny połysk i elegancki srebrny kolor – to coś czym nie pogardzi żaden kreator wnętrz. Lampa Industrial nie jest typowym żyrandolem, podobnym do tych, które spotykamy najczęściej co nie zmienia faktu, że będzie pasowała do każdego pomieszczenia.

lampa sufitowa do kuchni